| CyLvEr a întrebat:

Credeti in existenta extraterestrilor? Adica se fac atatea filme si documentare incat noi nu mai stim ce sa credem, exista?
Da sau Nu?

Răspuns Câştigător
| noname2021 a răspuns:

Pana nu vad, nu cred, eu nu cred in asa ceva

49 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

La cate filme si documentare s-au facut eu cred ca existawinking, dar inca nu sunt sigur

| loveanime059 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ca nu i-am vazut niciodata ca sa cred in ei

| Claudiu950 a răspuns:

Nu se stie de loc dar eu spun da!

| AndyLavy a răspuns:

Da. cu siguranta exista, am fi ingusti la minte daca am crede ca doar noi existam in tot universul. ceva ceva exista.

| Creatorul24 a răspuns:

Exista, exista doar ca nu in galaxia noastra thinking spatiul este infinit sigur exista ceva extraterestri prin univershee hee Funda daca te am ajutat happy

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Exista si s-au facut foarte multe documentare pentru ca sunt oameni foarte inteligenti cu aparate extraordinare si nu s-ar face atatea documentare daca ar fi doar un mit... Funda daca te-am ajutat

| IMC90 a răspuns:

Tre sa fii foarte limitat sa ai impresia ca intr-un univers asa mare, cu sisteme solare mult mai complexe ca al nostru, Terra e singura planeta pe care a evoluat viata...

| artur99 a răspuns:

Citește tot(de fapt uităte la imagini):

http://www.descopera.ro/......an-de-zile

| artur99 a răspuns:

Cel mai tare articol.
Uitați-vă la filmuleț.

Avioane de vanatoare britanice, pe urmele unui OZN (video):

http://www.descopera.ro/......-ozn-video

| CyLvEr explică (pentru artur99):

Da,am vazut filmuletul din primul raspunswinking.

| CyLvEr explică (pentru loveanime059):

Cum crezi ca arata? verzi cu antene rolling on the floor?

| CyLvEr explică (pentru IMC90):

Cum crezi ca arata ei?

| CyLvEr explică (pentru IMC90):

Cum crezi ca arata?

| CyLvEr explică (pentru artur99):

Dar cum crezi ca arata?

| artur99 a răspuns:

Vom afla totul la sfârșitul vieții.

| CyLvEr explică (pentru AndyLavy):

Si, cum crezi ca arata?

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Bineinteles ca exista, sa-r putea ca NASA sa aiba dovezi clare in privinta existentei lor... POATE stiu de o invazie, dar nu ne spun si noua

| CyLvEr explică (pentru artur99):

Si ce vrei sa SPUI PRIN,, sfarsitul vietii"?

| AndyLavy a răspuns (pentru CyLvEr):

Nu stiu cum arata, si nici nu incerc sa imi imaginez. poate arata oricum si in orice fel.nu zic ca sunt cum ii arata in filme si in documentarii. insa, credin exista a ceva, ceva extraterestru

| CyLvEr explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Si invazia pentru ce sa fie? sa ne elimine rasa sau sa ne cunoasca mai bine, sa convietuiasca cu noi?

| artur99 a răspuns (pentru CyLvEr):

Adică după ce vom muri.
Doară lumea asta nu e doar așa să trăiești degeaba. Pun pariu că la sfârșitul vieții vom afla totul despre lumea asta.
Doară nu când om muri o să dispărem de tot.

| IMC90 a răspuns (pentru CyLvEr):

Asta nu am de unde sa stiu

| CyLvEr explică (pentru artur99):

Corect,dar dupa ce vom muri, ne vom reincarna, sau vom fi asa zisele,, fantome"?

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru CyLvEr):

Depinde de extraterestrii, oricum daca ar veni la noi cu OZN-uri ar fi mult mai evoluati decat noi, si sa-r putea sa vina cu gand de pace sau de razboi

| artur99 a răspuns (pentru CyLvEr):

Nici una nici alta. Aste sunt zise de unii oameni.
Vom afla atunci.

| artur99 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

De unde știi că sunt mai evoluați decât noi?
Poate-s preistorici...hee hee)

| CyLvEr explică (pentru ஐღArinaღஐ):

In caz de razboi, rasa umana ar invinge sau ar pierde, sa nu uitam ca este totusi terenul nostru.

| CyLvEr explică (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Cum crezi ca arata extraterestii?

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru artur99):

Pai si vin pe jos pana pe pamant?laughing au nevoie de un OZN, noi nu pudem ajunge decat pe luna, dar ei pana pe pamant ai drum lung

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru CyLvEr):

Pai daca vin pe pamant cu miile,si cu arme laser o sa ucida omenirea sau o sa ne faca sclavi, n-o sa aven nici o sansa, in caz de razboi, si chiar daca am invinge cu greu multi oameni vor murii, vor fii distrugeri cu bombe si foamete, asa ca mai bine ar veni cu ganduri de pace