| alxp a întrebat:

Credeti in reclamele alea cu,, felicitari! sunteti castigatorul de azi al unui iphone 4. click pentru a va lua premiul."

16 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Nuu, sunt niste porcarii enervante care le gasesti mai pe orice site.Mi-a povestit o fata ca tot asa a dat peste o reclama in gen si a trimis mesaj si nu se mai oprea din trimis mesaje si i-a venit factura de a platit vreo 4-5 milioane, asa ca aveti grija.happy

| Hirako a răspuns (pentru xButterflyxX):

Cu ce retardate stai de povesti? straight face

| xButterflyxX a răspuns (pentru Hirako):

Mdeh ce sa-i fac daca ea a trimis mesajul ..infine n-o cunosc prea bine, ghinionul ei.

| vali1985 a răspuns:

Nu cred in minciunile acelea.
Eu spun sa nu incerci ca te pacalesc ei.

| IonutAxi a răspuns:

Normal ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah, de ce să le trimit-fac altora bani.
Să fi fost adevărate(alea cu ....milion de dolari) cred că pînă acum aş fi fost destul de bogată îcât să le cumpăr tuturor copiilor şi nepoţilor câte o plajă şi să le las ca afacere o firmă mare de bijuterii.

| GizazCraist a răspuns:

Pierdre de timp

| Λl๓a a răspuns:

Nu, sunt doar reclame puse ca sa ia ei banii, da' nu castigi nimic. Cele mai multe au virusi.

| CharlieHarper a răspuns:

Am dat click de vreo 2 ori pe ele din grabă și 2 viruși neinvitați au poftit la mine in PC.

| pYv a răspuns:

Alea sunt site-uri scam-uri cu programe malitioase "ad-adware, virusi intr-un cuvant" care nu iti face nimic decat daca nu ai protectie cat de cat la pc.un firewall bun, antivirus, antyspireware etc) cel mai bine este sa nu dai click pe toate panara mele de site-uri ai ocazia sa te alegi cu "o redormatare" in cel mai fericit caz sau cu un keylogger ce iti inregistreaza toate parolele tale..Card,YM,Fb,Twitter sau ce mai ai tu

Răspuns utilizator avertizat
| my23ro a răspuns:

Din pacate in cele mai multe cazuri duc spre alte site-uri care iti pot infecta calculatorul cu virusi.

| Ady125 a răspuns:

Nu.
Sunt niste virusi.

| bogdi20099 a răspuns:

ATENTIUNE la toti ultilizatori TPU! "alxp" si ceilalti sa nu apsati poate sa fie virusul "rusesc":Iti cripteaza toate fisierele si ca sa le pori recupera trebuie sa platesti suma de 50 de euro pentru a le recupera! Va sfatuiesc sa nu mai apsati pe reclame de genu asta. Nu stii ce te asteapta!

| Andrei99ct a răspuns:

Nu