| BlackStar27 a întrebat:

Voi credeti in reclamele alea unde va spune ca ati castigat un ipad/iphone sau spune ca sunt al nu stiu catelea vizitator?

Scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
| black1white a răspuns:

Nu doar ca nu cred.ma si feresc deoarece iti umplu calculatorul de virusi foarte puternici.ai grija si fereste'te de ei....sa fim sinceri:ei nu au vizitatori si nici nu au cum si de unde sa ofere iphone'uri sau alte premii apetisante

5 răspunsuri:
| kamikaze325 a răspuns:

Is vrajeli si tot felul de rahaturi nu sunt adevarate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt doar spamuri. Nu fac decat sa genereze trafic pe anumite pagini.

| Yin a răspuns:

Normal ca nu.Acele reclama sunt facute sa iti atraga atentia si cand dai pe ele iti apare jocuri, reclame la diferite lucruri sau mai stiu eu ce.

| DezdemonaM a răspuns:

Nu, si ar fi bine sa nu apesi pentru ca iti poate umple calculatorul de virusi apoi il reformatezi si nu mai are virusi dar totusi la reformatare ti se sterg toate fisierele doar din cauza unui singur virus foarte puternic.

| Andutsssaaaa a răspuns:

Nu niciodata nu am dat click.Am auzit ca aduc si virusi...Asa ca stai pe fundul tau daca nu vrei sa strici calculatorulwinking