| Ionut1998_4838 a întrebat:

Ce credeti, depsre castigatorul concursului Romanii Au Talent, adica despre Adrian Tutu.De ce multa lumea, contesta faptul ca a castigat, pe drept premiul cel mare? Spuneti-va parerea aici, despre castigator!

4 răspunsuri:
| Carlaaa a răspuns:

Buna.
In primul rand imi place cum si despre ce canta. E adevarat ca sunt si altii care meritau sa castige. Majoritatea castiga intotdeauna simajoritatea l-au ales pe el.
Daca cei care sunt contra rezultatului ar fi in locul lui si ar face exact ce face el, ar fi aspirat bineinteles la locul I, caci evident pentru asta se concureaza. A castigat gratie talentului sau si nu cred ca e cazul sa contestam noi, deoarece toti s-au dus acolo pentru a castiga, el fiind cel. norocos.

| Lullabies a răspuns:

Daca a fost cel mai votat, a castigat. Asa este regula si acest fapt este iremediabil. Poate chiar daca ceilalti aveau talent mai mare, ei aveau viitorul deschis, in special cei de pe locul 2 si 3. S-a votat cazul, iar mesajul lui a fost unul foarte bun, care i-a impresionat pe toti. Are o soarta grea si trebuie schimbata.
Nu era preferatul meu, dar, DA: merita sa castige, de fapt, toti meritau! Si trebuia sa primeasca fiecare cate ceva.

| DeeaClaudia a răspuns:

Pai in primul rand cred ca Adrian a castigat pentru talentul sau de a compune[niciun concurent nu a avut piesele lui, a fost singurul] de a dansa[ne-a demonstrat-o in semifinala] si de a TRANSMITE MESAJE, un copil ne-a aratat dragoste pentru tara, ne-a aratat cat de important este ca avem parintii aproape desi multi nu apreciem asta. ne-a aratat cat de mult iubeste tara si crede in ea, vrea ca Romania sa fie o tara unita, un copil de 19 ani doreste acest lucru, doreste sa nu mai auda in fiecare zi ca ROMANIA e praf.
a castigat nu mai avem ce face. si chiar daca as fi putut face ceva nu as face. multi spun ca nu are talent? ne-a demonstrat-o din plin ca ARE, poate unii au votat cu inima nu zic nu dar multi au votat pentru ca il respecta, pentru ca el ne-a demonstrat ca se poate. el s-a ridicat cand i-a fost cel mai greu in viata si a mers mai departe cu capul sus, a fost singurul concurent care a cantat hip hop si a facut-o cum trebuiebig grin
chiar credeti ca el a venit la romanii au talent, sa castige din mila oamenilor? eu nu cred asta si nu cred ca a castigat pentru asta cred din suflet ca a castigat pentru ca merita sper sa ii ascult in continuare piesele si sa raman la fiecare din ele cu zambetul pe buze si cu chief de viata. el mi-a demonstrat cat de norocoasa sunt ca imi am familia aproape si ii multumesc
inca ceva daca nu avea talent de ce Mihai Petre a spus ca este unul din concurentii cu sanse reale la titlu. de ce Andra la supranumit EMINEM al romaniei? de ce toate astea?
oricum RESPECT ADRIAN TUTU si sper sa aud si in viitor de tinebig grin

| Madalina99_9396 a răspuns:

In primul rand canta frumos.in aldoilea rand e greu sa-ti pierzi ambii parinti. iar in al treilea rand nu avea loc de munca