| szmotovio a întrebat:

Credeti in vise?
la voi cum se intampla:daca visati ceva se intampla exact ca in vis sau invers?
eu, de exemplu am visat azi noapte ca eram casatorita cu un baiat(pe care il cunosc)...si...recunosc ca nu imi displace ideea.

1 răspuns:
| 814 a răspuns:

Recunosc ca mi s-a intamplat de cateva ori... am visat un fel de "secvente" si a 2a zi, sau peste cateva zile, chiar saptamani, s-a intamplat! Sa vedem daca te va cere in casatorie... Daca se va implini visul! Sa-mi spui si mie!