| わたなべ久美子 a întrebat:

Am cateva saptamani de cand visez un baiat cred ca l-am visat de vreo 10 ori.Il cunosc, si l-am visat cum e in viata de zi cu zi, dar in unele vise earm impreuna( mi nu imi place de el) ideea e ca in ultimele zile m-a bagat in seama mai mult decat de obicei. Credeti ca visele erau un fel de semn? Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cybertrust a răspuns:

La mine, de exemplu, visele pot sa-mi arate ce o sa mi se intample, cateodata opusul sau ceva asemanator.
E posibil sa il visezi pentru ca l-ai vazut mai des in ultimul timp, sau poate o sa fie ceva intre voi, nu stiu.