| RamosRM a întrebat:

Cu ce pot sa imi fac grapefruit ca pot sa il mananc mai usor? Pentru ca imi vine sa vomit cum e gustul ala. dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| LucaTheodor a răspuns:

1. Il cureti de coaja
2. Il desfaci
3. Bucatelele alea le cureti de pielita
4. Gusti

Sfat: Daca nu poti sa le mananci nici pulpa, pune foarte putin zahar pudra. Zaharul pudra se topeste mai repede si patrunde mai repede in felie.

| RamosRM explică (pentru LucaTheodor):

Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Dupa ce il desfaci il cureti de pielita, aia are gustul ala nasol, pulpa e ok la gust

| LolaLollita a răspuns:

Poti sa-ti faci suc si sa-l beihappy

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Il desfaci de coaja, feliile le pui intr-un castron si pui zahar pe ele, dupa o ora se pot manca