| valy a întrebat:

Cu ce program de la widows e normal sa se deschida pozele sa poti da si inainte si inapoi?

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Programul implicit al Windows-ului pentru a deschide poze este " Windows picture and fax viewer ", care-ţi permite să dai şi zoom, şi înainte şi înapoi, şi toate chestiile de bază, care ţin strict de vizualizare, şi nu de modificarea caracteristicilor pozelor.
O seară bună! happy

| Angel0 a răspuns:

Widows picture and fax viewer. Dai click dreapta, deschide cu...

| Anonym111 a răspuns:

Pai poti sa vizualizezi poze cu mai multe programe, cred ca tu te referi la Windows Picture & Fax Viewer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuy ce program deschid poze va rog am nevoie urgent de el?