Întrebare recomandată | anonyMOUS1998 a întrebat:

am si eu o problema aseara a umblat cineva la pc-ul meu si a dat la orice program instalat sa se deschida cu IE straight face cum fac sa se deschida normal adica sa nu se deschida cu IE?

5 răspunsuri:
| Ex89 a răspuns:

IE adica internet explorer? Daca este fisier dai click dreapta->properties->change si dai acolo sa se deschida cu alt program

| anonyMOUS1998 explică (pentru Ex89):

Se deschide tot in IE ( internet explorer ) si yahoo messenger TOT straight face

| Ex89 a răspuns:

Auzi incearca sa iti descarci CamStudio (este un program care iti filmeaza desktopul) iti filmezi desktopul cu problema pe care o ai si o bagi pe youtube dupa aia dai link-ul, as putea sa iti intru in computer cu un program daca vrei dar maine sau poimaine, lasa-mi mesaj daca vrei.

| anonyMOUS1998 explică (pentru Ex89):

Pai faza e ca nu e problema mea..ci a unei prietene da mea. si ia umblat fracsu are 7/8 ani e noob =)

| SpeeD2001 a răspuns:

Exact ca alexlis