| LifeIsNotPerfect a întrebat:

Cui i se pare ca jules verne e un scriitor bun? imi da cineva niste titluri de carti foarte bune scrise de el?

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Capitan la 15 ani si Copiii capitanului Grant.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

A fost si este un scriitor foarte bun. Aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Jules_Verne ai toate romanele scrise de el. Lectura placuta!

| nellyneliana a răspuns:

Castelul din Carpati - foarte intersant...

| rosto a răspuns:

20000 de leghe sub mari, cinci saptamani in balon, copiii capitanului grant, uimitoarea aventura a misiunii barsac. astea le-am citit eu si mi-au placut happy

| LifeIsNotPerfect explică:

Ok ai funda

| LifeIsNotPerfect explică:

Eu am citit insula misterioasa si mi s-a parut foarte interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi ani de vacanta, Copii capitanului Grant