| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre desenele animate de acum si cum sunt fata de cele de dinainte?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Inainte erau minunate. laughing Stateam toata ziua sa ma uit la televizor, pentru ca intotdeauna urmau altele pe care le adoram. Doar seara erau naspa.
De curand am incercat din nou sa ma uit la desene, crezand ca nu s-a schimbat mare lucru, dar Cartoon Network s-a transformat intr-un canal "cool" pentru baieti dornici de bataie, Disney Channel intr-un comedy show combinat cu drame adolescentine foarte proaste si urate, iar Minimax nu stiu daca mai e, dar la ultima verificare era plin de desene 3D tot asa: urate.
In fine, probabil este si din cauza ca le vad prin alti ochi, dar cand am dat de Boomerang, am stat mai bine de o ora sa ma uit la desenele vechi. big grin
Sunt de parere ca ce se difuza cand eram eu mica, era de calitate.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cele de dinainte erau mai frumoase. Unul era Negrisor laughing

| R0R0 a răspuns:

Cand eram mica, eram fascinata de ele.
Habar n-am cum sunt in prezent.

| TheWomanCat a răspuns:

Eu am doar 13 anisori, deci nu stiu cum erau inainte...Am auzit ca erau mult mai faine, dar nu sunt sigura.Stiu doar ca cele de acum sunt NASPA! laughing))

| Doarunaltutilizator explică (pentru TheWomanCat):

Cam asa e, cele vechi erau mai tari.

| TheWomanCat a răspuns:

Tu cati ani ai? Iti place spiderman? Imi place noua ta imagine de profil happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru TheWomanCat):

Ma mai uit din cand in cand la el imi place.
Am 15 ani.

| RandomHuman a răspuns:

Inainte erau desene, ci nu seriale destinate copiilor care au "drame adolescentine" la 9 ani.