| Sqk00 a întrebat:

Cum aflu daca cineva m`a pus p permanent. offline sau mi-a dat ignore p mess? Stiu chestia cu invizibilul. dar nu exista si o chestie in care sa zici ca m`a pus p off?
Fundaaaa!

Răspuns Câştigător
| Lori18 a răspuns:

Da inteleg ce vrei sa zici si din cate stiu eu nu se poate ca asa si eu as vrea sa aflu.o sa vezi numai daca dupa ceva timp ce nu ai mai vazut pe mess pers respectiva si o sa il vezi online o sa iti dai seama daca ti-a dat ig sau te-a pus doar pe of.ca la inv poate sa iti arate numai daca e on sau off nu si daca te-a pus pe off happy sper ca ai inteles ce am vrut sa zic big grin

1 răspuns:
| emima a răspuns:

Eu vad daca e pe invizibil accesand google si scriu acolo invizibil pe mess si imi da sa scryu id scryy id si zice daca e off sau nu paaa