| alexa_4370 a întrebat:

Sal~FUNDA!
Cum pot sa aflu daca cineva mi-a dat ignore sau offline?

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Intri pe www.ydetector.com si scrii id`ul acelei persoane. Iti apare acolo daca este onnline, offline, sau invizible. Daca acolo arata ca e onnline iar in lista ta de mess nu e, posibil sa iti fi dat ignor. Fundita?

2 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Www.ascuns.ro
www.imvisible.ro si multe alte site-uri.
Scrii acolo id-ul si iti zice daca persoana respectiva e online, imvisible sau offline.

| ser_3605 a răspuns:

Fa-ti un alt id care nu e al tau adica pe care l-ai facut numa asa e dai altcineva si vezi daca pe idu ala care esti tu dar te dai drept altcineva si vezi daca e si in lista ta cea adevarata si iti dai seamabig grin