| Alecsaandrra a întrebat:

Cum pot sa aflu daca cineva mi-a dat ignore sau offline?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Uita-te pe www.ascuns.ro sa vezi daca apare online si tie nu iti apare in lista :).

| Wehrmacht a răspuns:

Daca e ofline scrie pe google www.ydetector.com si da pe prima si scrie id de mess la n vrei sa afli

| FAQ1 a răspuns:

Pai daca ti-a dat ignore nu-l mai vezi pe mess, si daca te-a pus pe invizibil, scrii pe google detector messenger si iti da acolo, scrii id si vezi daca ii pe invizibil sau offline

| RaluIlysm a răspuns:

Ma lumerolling on the floor
ea a intrebat daca stiti cum afla daca o persoana i-a dat ign sau o tine pe off straight face
Si eu am acesi problema straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.dectector-invizible.com

| SuperGirl8 a răspuns:

Incearca pe www.pulso.ro (baga id si daca nu vrei sa fie public debifeaza casuta de sub id) Daca este offline nu e pe mess. dar daca e invizibil.ar putea fi invizibil la toti, doar la tine sau te are la ignor`:*

| MarisRadu91 a răspuns:

Frate, voi doar ati spus ceva ce probabil stia si ea, si anume faza cu detectorul( daca cineva este online si te-a pus pe offline SAU este online si ti-a dat ignore, la detector TOT LA FEL ARATA! deci nu am aflat nimic) daca cineva stie un raspuns concret la intrebare as fi interesat si eu, multumesc happy

Răspuns utilizator avertizat