| Cristinell90 a întrebat:

Cum fac sa aflu daca cineva m-a trecut pe offline? Ca unele din contactele mele apar offline fara nici o poza.De asemenea as mai vrea sa stiu cum imi dau seama daca cineva m-a trecut in lista de ignore.

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/
Bagi ID-ul persoanei respective si vezi daca ii Online sau Offline.

2 răspunsuri:
| Cristinell90 explică:

Am incercat asta cu site-ul ce ma intereseaza mai mult vreau sa stiu daca m-a trecut pe offline mersi oricum.

| CrazyRat a răspuns (pentru Cristinell90):

Poi daca pe site iti apare On si in adresa de mess apare Off inseamna ca "ai primit offline"