| alexutza2000 a întrebat:

Cum ar arata petrecerea voastra ideala? ( vreau cu detalii ) dau funda

Răspuns Câştigător
| PattyC a răspuns:

Pai o petrecere cu dans adica toate lumea sa se distreze si sa danseze baloane colorate si confeti bauturi si prajituri si invitatiile sa fie colorate iar la final un tort mare sper ca ti-am fost de ajutor :* funda?

7 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Mult alcool, multa iarba si nu in ultimul rand multe bagaboante rolling on the floor

| DarknessKirin a răspuns:

Petrecere ideala...
ceva underground
sa fie lume multa si un ring de dans mare
sa bage melodii de DJ si rappuri daca e
mancare=snackuri
neaparat bere, nu cont varsta rolling on the floor dar sa aduci si niste coca cola/pepsi pentru altii
la playlist m-am gandit
ceva Snoop dogg, LMFAO, David Guetta, Wiz Khalifa dinasteaaaa
Underground eu?
Si neaparata nevoie de dansatori shuffleri, care le trebuie si muzica de shuffle..erau unii pe net dar am uitat cum ii chemau ceva cu Headhunterz sau headnushcez
Gagici multe!
Si sa aiba si opening si ending cu confetti din astea yeah!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-mi plac petrecerile...

| Hombre a răspuns (pentru floresdemayo):

Si eu care vroiam sa te invit la o petrecere, la inmormantari nu merg, e treba ta.

| floresdemayo a răspuns (pentru Hombre):

Taci, să nu te audă "Efemerul" meu "mult iubit", că-l înfurii si-ți trimite cea mai tare felicitare, cu dedicație SPECIALĂ laughing

| strengaritzza a răspuns:

Multi prieteni, atmosfera buna, muzica buna si multa multa mancare, pentru toate gusturile. Simplu si la obiect.

| babypowder87 a răspuns:

Petrecere ideala...hmmmhappy Imi doresc de foarte mult timp sa merg la o petrecere cu tematica, insa nu una in genul celor de Halloween sau alte evenimente de genul. Ma gandesc la o petrecere pentru oamenii "de elita", in care totul sa se desfasoare intr-un cadru destul de intim, intunecat, iar cei prezenti sa poarte ceva sexy, insa nu vulgar. Invitatiile la aceasta petrecere le-as tipari pe o carte de vizita de culoare neagrahappy