| lore23 a întrebat:

Baietii...cum arata fata >ideala:? detalii

8 răspunsuri:
| Delete a răspuns:

Daca asta e poza ta atunci esti ideala

| SEAL a răspuns:

Naturala

| hahaha a răspuns:

Pai bruneta, sa fie mai bronzata (urasc fetele albe albehee hee) sa aiba un cur mai mistohee hee asta ma atrage big grin si sa nu fie "foarte" materialista, sau sa nu fie deloc...

| sierjuu a răspuns:

Ai uitat? Gusturile nu se discuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu ai putea fi fata ideala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tzatze, cur si fara prea mult creier...cam asta cauta toti

| Eminescul a răspuns:

Ca tine

| edygr a răspuns:

Lore nu toti au aceleasi gusturi de exemplu pentru cei care cauta fata ideala(doar pentru sex) ar trebui sa ai un fund misto niste sani mari inalta(cu niste craci pana in gat)si sa faca absolut orice in pat
dar mai sunt si cei pentru care fata ideala ar trebui sa fie sincera sa nu-si minta partenerul sa nu-l insele sa-l iubeasca si sa-i fie alaturi si la bine si la greu, pentru acestia nu conteaza aspectul fizic ci dragoste sa iubeasca si sa fie iubiti (chiar daca se mai uita din cand in cand dupa fetele cu sani mai si fund...)dar nu poti sa le ai pe toatewinking deci fiecare cu gustul lui.
si tu ai sa gasesti pe cineva care o sa zica ca esti fata ideala