| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cum as putea sa fac sa ramana un buchet de trandafiri intact dupa vestejire? Adica sa nu-i cada petalele sa ramana la fel.Eu stiu ca se da floarea cu fixativ, dar nu stiu mai multe detalii. Puteti sa-mi spuneti vreo metoda prin care as putea sa-l pastrez intact? Daca stiti cea cu fixativu sa-mi dati mai multe detalii cand anume ar trebui sa-l dau cu fixativ si daca mai trebuie sa mai fac ceva ce anume.Astept raspunsurile voastre. Daca o sa functioneze primiti fundita. pupici

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Se lasa in vaza fara apa

| mika a răspuns:

Eu stiam ca se pune la presat, intr-o carte ceva...

| aaaa12345 a răspuns:

Eu am 3 trandafiri de 4 ani si imi t in nu i-am pus atarnati decat agatati de ceva depinde ce tr5andafiri ai

Întrebări recente