| DeliaAlexis a întrebat:

Hello happy am primit zilele trecute un buchet de trandafiri si as vrea sa il usuc ca sa il pastrez mai mult timp, Cum pot face aceasta? am auzit de metoda: sa dai trandafirii cu fixativ apoi sa ii atarni undeva doua saptamani si se usuca bine, oare functioneaza? ce parere aveti? multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu intelegeti ca fata vrea sa ramana buchetul cum este el, in forma lui? nu s-al storciti voi intre pagini, si eu la fel am auzit, ca s--ar folosii spray-ul cu fixativ

2 răspunsuri:
| TeodorL a răspuns:

Prietena mea face exact ca Desire01. I-am cumparat un caiet cu foi mai groase ca sa nu imi mai strice cartile de programare si altele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeodorL):

Voi nu intelegeti ca fata vrea sa ramana buchetul cum este el, in forma lui? nu s-al storciti voi intre pagini, si eu la fel am auzit, ca s--ar folosii spray-ul cu fixativ

| Desire01 a răspuns:

Pai eu le puneam in niste carti si asteptam cateva samptamani si mi se uscau. Metoda ta poate e buna. Eu nu am auzit-o. Dar fa cum crezi tuwinking noroc big grin