| elNino212 a întrebat:

Hey, as dori sa o duc undeva in vacanta de iarna pe prietena mea. Sa petrec ceva timp numai eu cu ea, pentru ca aici in oras ba intervine scoala, familia si nu putem avea o relatie frumoasa plina de lucruri frumoase. Deci are cineva o idee unde am putea merge cateva zile? Tin sa mentionez ca nu am posibilitatea de a alege ceva costisitor. Va multumesc!

10 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

O idee ar fi muntele ( ceva nu prea costisitor ar fi Baile Herculane ) acum depinde si din ce zona esti,ca daca stai la constanta nu se merita sa mergi la herculane (e prea departe) Alte statiuni ar mai fii sinaia,azuga,predeal,busteni, poiana,brasov, rasnov dar sunt cam costisitoare happy sau mai este ranca, nu asa de scumpawinking

| FucktheSystem a răspuns:

Cel mai bine zic că ar fi la Brașov, adică ai și ce vizita, poți să dai și o tură până în Poiana Brașov sau alte stațiuni, nu prea ai cum să te plictisești.
Oricum ar mai merge și Sibiu sau Sighișoara.

| elNino212 explică (pentru FucktheSystem):

Suntem din Brasov. Oricum ma gandeam sa mergem la Sibiu, pare o alegere buna. Multumesc tuturor! big grin

| sunshine939 a răspuns:

Mi se pare ceva foarte rar ceea ce vrei tu sa faci.mai rar un baiat sa faca asa.si te felicit.desi ceea ce vreau eu sa ti spun corespunde cu ce au zis ceilalti.sibiu,sinaia,sighisoara.succes

| kindness a răspuns:

ati putea sa va duceti in Sibiu, am inteles de la multa lume ca orasul este extaordinar. O sa te coste ceva trenul + cazarea si mesele insa daca ai ceva pus deoparte e bine. Daca nu iti permiti asta, mergeti la munte imprreuna.2-3-4-10 zile. Distrati-va!

| anca288 a răspuns:

Hey! Eu te sfatuiesc sa te uiti pe site-urile de reduceri si sigur gasesti o oferta acolo! In perioada asta sunt oferte pentru munte sau in afara tarii! Mult succes

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Http://www.snowtrex.ro/? code=2265&kwtype=Broad&pop=no&gclid=CJ6M4unMyqwCFYQtmAoduA0DrQ.Aici.

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

La munte

| elNino212 explică (pentru RaZvYtHeMaFiA):

Avand in vedere faptul ca stam la munte nu e chiar o idee wow. Desi pot sa zic ca as merge la o cabana ceva sa fim tot singuri, dar poate stiti niste locuri de vizitathappy (oh, ea e foarte friguroasastraight face oricum nu am de gand sa las frigu sa imi strice momentul)

| maya29 a răspuns:

Buna! Ai putea sa o duci la un film care ii place ei.atunci ii va placea mai mult de tine. oarerea mea.acum depinde de tine.