| TheOne19 a întrebat:

Cum as putea sa recuceresc o fata? M-a iubit doar m-am comportat aiurea fata de ea si mi-a zis ca putem ramane doar prieteni si ca nu mai am nici cea mai mica sansa la o relatie cu ea.Eu cred ca daca i-as recastiga increderea s-ar putea. Funda pentru cel care ma ajuta sa rezolv

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a zis ca puteti fi doar prietenii si ca nu mai ai nici o sansa e clar! Este evident ca a suferit mult pana sa ajunga la aceasta concluzie! Cand va intalniti evita sa se uite in ochi tai?
Raspunde-mi la intrebarea asta si cred ca iti pot raspunde la problema!

| AndreiBolos a răspuns:

Abordeaz-o altfel.

| 1261996 a răspuns:

Ai putea sa incerci si un truc psihologic si anume sa o faci curioasa cu privire la viata ta ..sa devii misterios...asa o vei determina sa incerce sa afle mai multe si se va tine ea dupa tine; sa o lasi sa devina si mai curioasa poate asa te va vrea inapoi...isi va dori ceea ce nu are. Noi oamenii nu pretuim ceea ce am avut decat daca pierdem acel lucru sau acea persoana, corect?(poate functiona daca este curioasa din fire) Doar incearca sa o determini sa creada ca te-a pierdut dar sa ii dai doar de inteles, deoarece daca va crede ca ti-ai gasit pe alta e posibil sa fie mai rau.

Întrebări recente