| TheOne19 a întrebat:

Cum as putea sa recuceresc o fata? M-a iubit doar m-am comportat aiurea fata de ea si mi-a zis ca putem ramane doar prieteni si ca nu mai am sanse la o relatie cu ea.Eu cred ca daca i-as recastiga increderea s-ar putea. Funda pentru cel care ma ajuta

4 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Incearca sa vezi cum te accepta daca te apropii incetisor de ea!
Daca vezi ca reaxtioneaza pozitiv, atunci e perfect! Si asta inseamna ca ai castigat acel avantaj care decurge dintr-o mica cearta ca o ploaie de vara dupa care cresc mai bine spicele!

| Batistuță a răspuns:

Băieții : mereu vă comportați aiurea. Fetelor le plac băieții care chiar se complică pentru ele, cărora le pasă. Dacă sunteți prieteni, încearcă să îți arăți calitațile, nu doar "partea aiurea". S-ar putea să funcționeze și poate că dacă încet o să îi faci ochi dulci. ei bine!

| scumpiiik a răspuns:

La inceput s.ar putea sa nu mai aiba incredere in tine, adica, a fost probabil dezamagita... S.ar putea sa creada ca iti bati joc de ea acum, si aceasta parere e greu de schimbat, insa incearca sa vorbesti cu ea intai face to face, adica pe facebook s.ar putea sa nu aiba incredere, sau sa presupuna ca esti cu baietii si vreti sa va bateti joc de ea. Pentru toti baietii, o fata nu iubeste la comanda, nu plange la comanda, si nu uraste la comanda...Incearca sa o abordezi intai singur, apoi poate o iesire fara altii baietii, cu timpul se va obisnui si veti putea iesi in gasca. Si un alt pont: ai grija cu privirea, adica nu te uita in jurul sanilor, uita.te in ochii ei, sincer si calm. O fata pierduta e greu de recastigat. Succes!

| 15358717 a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti ceri nopti intregi scuze, si cine stie daca ea chiar te place si vede ce insistent esti te va ierta..Nu este o metoda sigura fiindca are multe riscuri Cum ar fi sa te creada sarit de pe fix