| ioana_7606 a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu fost prietena? am fost fff bune prietene ...sincer am cam tradato si cred ca ia'si recastiga greu increderea.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioana_6047 a răspuns:

Depinde cat de grav ai tradat-o in primul rand insa increderea se casitga pe parcurs...eu zic ca ar trebui sa vorbiti sa iti ceri iertare si sa o rogi sa iti mai acorde o sansa pentru a-i demonstra ca ti-a parut rau cu adevarat. Cere-ti iertare fa u primul pas si incerca sa ii explici care a fost situatia...baftahappy

1 răspuns:
| N3rvos a răspuns:

Tradarea e cel mai greu lucru de iertat, in primul rand trebuie sa ii arati ca regreti ca ai tradato si de abia dupa asta o sa poti sa o iei de la 0 dar nu o sa fie usor deloc o sa ii castigi foarte greu increderea, sau niciodatasad. Numai Bine!big grin