| TheOne19 a întrebat:

Cum as putea sa recuceresc o fata? M-a iubit doar m-am comportat aiurea fata de ea si mi-a zis ca putem ramane doar prieteni si ca nu mai am nici cea mai mica sansa la o relatie cu ea.Eu cred ca daca i-as recastiga increderea s-ar putea. Funda pentru cel care ma ajuta!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca deja ti-a spus-o e clar.Nu mai ai nici o sansa.Are alte oferte.Si sunt destule.

| unknownn a răspuns:

Ia-ti ba beamve-u si treci pe langa ea ca se razgandeste!

| MadRaven a răspuns:

Du-te la ea! spune-i ca iti pare rau, ca o iubesti, ca ai fost un prost ca ai facut asta.
Roago sa iti dea a2a sansa, cumparai flori sau ciocolata etc.
Fetelor le place sa fie in centrul atentiei, arata-i ca ea e totul pentru tine.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca te-a iubit? S-a aruncat de pe un pod pentru tine, a sarit in fata glontului detinat tie, te-a sters la fund cand erai paralizat de la gat in jos? Astea sunt dovezi de iubire, nu niste cuvinte aruncate de niste adolescenti plictisiti.

Daca te-a trecut pe verde din cauza unui comportament aiurea, oricum nu avea ganduri serioase cu tine si a gasit un pretext.

Eu cred ca nu ii vei recastiga increderea pentru ca nu ai avut-o niciodata. Si mai cred ca ar trebui sa-ti suni cativa prieteni, sa va imbatati manga, sa mergeti la curve si apoi sa va duceti linistiti acasa. Oricum curvele profesioniste sunt mult mai ieftine decat cele pe care le tii acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Apeleaza cu incredere la Mircea Radu laughing

| Dey09 a răspuns:

Increderea pierduta greu se recastiga, depinde cu ce i-ai gresit. daca nu e ceva foarte grav, arata-i ca te-ai schimbat si ca nu mai faci ce ai facut....asta daca este asa...

| ioanamaria2001 a răspuns:

Cautati alta fata care sa te aprecieze si ai grija sa nu o dezamagesti.

| TheOne19 explică (pentru ioanamaria2001):

Nu am cum, n-am nevoie de alta, am nevoie de ea.

| bogdan2142 a răspuns:

Salut! Pai, pentru inceput poti doar sa vezi daca mai e cat de cat atrasa de tine! Chiar daca ea spune ca nu e. (concentreaza-te pe ce face nu ce zice). Zambeste-i si vezi daca iti zambeste inapoi. Incearca sa o atingi (pe piele, fata sau in orice alt loc -INAFARA DE ZONELE INTIME-). Daca observi ca reactiile ei sunt ok atunci poti trece la urmatorul pas. Adica sa ii arata-i ca te-ai schimbat si ca iti pare rau pentru ce i-ai facut, incercand sa recreezi situatii asemanatoare. Incearca sa rogi un prieten sa te ajute la asta. Si incearca sa reactionezi diferit de cum ai facut cu ea. Dupa asta incearca sa vorbesti cu ea (doar voi 2) si sa ii spui -foarte sincer- ce ai pe suflet! Sper ca o sa te ajute sfaturile mele. Bafta!