| AnotherSimplePerson a întrebat:

Credeti ca daca un baiat m'a iubit nebuneste chiar...si acum nu mai cred ca este asa ...ma poate iubi iar? cum i pot recastiga increderea?

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Din moment ce spui ca te-a iubit atat de mult, poate ca o flacara mica tot mai e aprinsa in sufletul lui, dar poate nu mai vrea sa cedeze tentatiei daca si-a pierdut increderea. Si oricum. a doua oara nu va mai fi ca prima data. Increderea se castiga in timp si dureaza doar 2 minute pentru a o pierde. Nu stiu daca poti sa-i recastigi increderea, asta depinde de firea fiecarui om.In orice caz, este nevoie de timp pentru asa ceva...

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Increderea greu poate fi recastigata.Ranile deschise se inchid greu sau niciodata. Uneori ai vrea sa inchizi ochii si pur si simplu sa uiti si sa ierti. Dar nu ai cum sa faci nici una nici alta.Trebuie sa mimezi uitarea. Dar de fapt nu uiti
Iubirea nebuneasca se cam stinge daca nu e reciproca.Si oricat l-ai vrea acum inapoi, in timp ai sa realizezi ca ce nu e facut sa reziste se darama la primul vant

| yoyosimi a răspuns:

O a doua sansa e foarte putin de crezut ...pentru ca in a doua sansa se ajunge la reprosuri si o sa ai mult de suferit