| SlymOvy a întrebat:

Cum aveti de gand sa va distrati in ultimul weekend din aceasta vacanta?winking \:d/

11 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai eu a-si vrea sa-mi invit prietenele la mine sa facem o bataie cu zapada si sa ne dam cu sania si placa in curte, sa ne uitam la un film 3D si sa ne facem d cap prin casa big grin.

| MadRaven a răspuns:

Fac temele pe luni si pe marti.
In rest, mai nimic.
Tu cum urmeaza sa iti petreci weekend ul?

| SlymOvy explică (pentru MadRaven):

Pai cred ca ar cam trebuii sa imi termin si eu temele dar sambata seara vreau sa ies undeva sa ma bucur de ultima seara de sambata din vacanta si dumica cred ca voi dormii sa fiu fresh pentru scoala.

| gab0ru a răspuns:

La discoteca sambata seara iar duminica prin centru cu prietenii

| SlymOvy explică (pentru gab0ru):

Si ei ma gandeam sa ies undeva sambata seara si cred ca dumica voi dormii toata ziua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stat acasa. Daca nu e urat afara ies afara.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Fac temele laughing)

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Nu asculta aberatiile spuse de cea de mai sus (bine acum depinde unde imi posteaza mie comentariul dar cred ca tot sus eeste). Eu personal imi fac o sarma calda la microunde si ma delectez cu un pahar de frutti fresh. Apoi ma duc in parc sa vanez porumbei. Funda? big grin PS": e mai distractiv decat pare

| andreea49 a răspuns:

Eu, una, nu o sa fac nimic interesant. Nu prea sunt fericita ca incepe scoala.

| SlymOvy explică (pentru andreea49):

Nici eu! E asa bine sa dormi pana la 12 laughing dar trebuie sa profit de ultimele zile de vacanta.

| DegeteRapide a răspuns:

O sa vin acasa de unde sunt plecat(asta duminica) si sambata dorm pana la 12