| croissant a întrebat:

Voi cum va distrati in weekend? funda kiss

Răspuns Câştigător
| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Pai daca afara ploua stau in casa la televizor,pe calculator vb cu prietenele, citesc (dar nu asa des) stau pe tell si-mi fac poze,ma duc la prietenele mele acasa si multe chestii
daca e cald ies afara,ma duc la plimbare,la film,la pizza, la o inghetata etc, si stau pe calculator doar o ora doua ca sa am timp sa merg afara si multe altele
Daca te gandesti bine sunt multe lucruri de facut eu astea le fac n weekend
Sper ca te-am ajutat pa-pa

1 răspuns:
| noi3 a răspuns:

Beau.
gratar.
prieteni [e acelasi lucru cu beau].
dorm. [mult] dar nu numai in weekend.
film. muzica buna.
ma plimb pe mine.