| Ja_Rule a întrebat:

Cum aveti de gand sa va distrati vara asta?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Eu ma voi distra la mare anul asta vreo 2 saptamani:X:X:X
dupa care sper sa plec intr. o tabara cu niste prieteni in grcia...aqlo va fi cel mai super
insa pe langa astea voi mai si lucra o luna k na... oriqm nu fac mare lucru dar primesc niste bani care nu strik sa. i am cu minebig grinbig grinbig grinwinking

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu "gasca"(familia mea-12 persoane) la munte.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Imi schimb genul de lectura: ma dau pe Cosmopolitan, Tabu si suplimentele care le primesc pe strada de la martorii lui Iehova!

| dulshe a răspuns:

Cu prietenii! Ori unde esti cu prietenii e distractie mare. T.r.a.e.a.s.c.a P.r.i.e.t.e.n.i.i

Răspuns utilizator avertizat
| Ja_Rule explică:

Eu personal daca as avea un strand ceva statiune de asta as face un concurs de tricouri ude. ceva petreceri in aer liber in fiecare weekend si multe concursuri si multa distractie.deci eu zic distrativa pana puteti ca viatai nu-i atat de lunga dupa cat credeti tongue pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu mas duce pe litoral....sau la Cheile Bicazului>>>>