| Foxyyyy a întrebat:

Cum decurge o zi obisnuita din viata ta?

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Făcând sport, la servici sau îmi pierd timpul pe PC.

A ta cum decurge?

| Sociopat a răspuns:

Ma trezesc -> frec cocoselul -> fac dus -> scoala -> ies afara alcool/droguri -> ajung acasa -> mananc -> fac dus -> PC/ma culc

| Foxyyyy explică (pentru Sociopat):

Apreciez sinceritatea laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac sport, lucrez, pierd vremea pe PC(asta fac chiar acum), ma uit la TV, ascult muzica, stau de vorba cu unii, ma culc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierzând timpul învățând și făcând lucruri inutile.

| Park1Suin a răspuns:

Ma trezesc,merg la scoala,imi fac temele,ascult muzica, privesc seriale, fac sport, citesc, invat si dorm.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Ma trezesc, ma duc la scoala, ma intorc acasa, ma uit la tv, stau pe TPU si ma culc.