| AlexDorinel a întrebat:

Cum e mai bine sa fii:
1. Băiat ciudat care nu stie sa ajute la treaba si are 10 pe linie la scoala, 9 ani,si il cearta parintii daca ia un 8, nu are gagică, are 37 kg
2. Băiat de treaba care ajuta la treburi si are note de 4-5 la scoala, are 14 ani,are prietene prin scoala, 55 kg
3. Băiat de 13 ani care ajuta din cand in cand la treburi, are note de 7-8, nu are prietene, il cearta taicasu aproape din orice

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fiecare are stilul si viata lui lol nu exista un asa e mai bine si asa nu

| DeyCj a răspuns:

Eu la 14 ani mă încadram în varianta 2, câte kile aveam atunci nu mai țin minte. happy

| DeathIncarnate a răspuns:

E mai bine ca la toate varstele descrise de tine, sa-si vada de scoala nu de "iubite", iti trebuie o oarecare experienta de viata sa stii ce inseamna cuvantul "iubire".
La 9 ani tu nici n-ar trebui sa pronunti cuvantul "iubita" ci sa pronunti verbele, substantivele etc +matematica si toate cele.

Sfat, copii>nu sariti etapele vietii atat de repede.

| sierra1 a răspuns:

Până la urmă, câți ani ai?

| QElenaBoghiu a răspuns:

Toate combinate happy

| asuari a răspuns: