| Crazyghost a întrebat:

Cum e mai bine sa inveti la scoala? Dimineata sau seara?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Dimineata,fiindca te scoli de dimineata dar ajungi acasa pe la 2-3 si ai timp de teme,de iesit afara,de toate,dupa amiaza e mai greu,te scoli tarziu,dar stai mult la scoala, atatea ore stai si dimineata dar e obositor, si cand iesi de la scoala este noapte si intunerit si nu ai timp nici de temewinking

3 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Dimineata pentru. ca ai mintea limpedetongue

| ListenToTheBeat a răspuns:

Depinde de tine. happy Daca inveti seara ai timp seara sa stai si sa vorbesti cu prietenii si apoi sa iti faci temele dimineata, daca invetzi dimineata ai toata dupamiaza libera dar dezavantajul este ca iti faci temele seara si esti obosit.winking

| Zoxxx a răspuns:

Dimineata!; x