| comsacodrut a întrebat:

Cum este cartea Micul lord si Robinson Crusoe?

5 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Micul Lord: Mai intai, as vrea sa-i multumesc verisoarei mele pentru a-mi fi imprumutat aceasta carte. Mi s-a parut tare simpatica, si daca as fi avut si varsta corecta [respectiv sa fi fost inca un copil] mi-ar fi placut inca si mai mult. Din fericire, limbajul e foarte facil si poate fi inteles de absolut toata lumea care citeste romanul, fie ca ai 10 ani, fie ca ai 60 si incepi sa-ti pierzi memoria laughing. iar cartea Robison Crusoe nu am citit-o ...chiar azi am inceput sa o citesc!batting eyelashes Sper ca am fost de folos! kiss

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Robinson Crusoe mi-a placut si e destul de interesanta dar Micul lord, habar n-am.N-am citit-o

| mihay88 a răspuns:

Robinson Crusoe este una din cele mai bune carti pe care le-am citit eu, chiar e o carte de citit happy

| comsacodrut explică (pentru mihay88):

Dar micul lord cum e

| mihay88 a răspuns (pentru comsacodrut):

Chiar nu stiu nu am citit-o dar o sa ma informez si iti spun tongue