| lollitha a întrebat:

Cum fac misiuni la gta san andreas
am ajuns la misiunea cu masina unde trebuie sa faci masina frumoasa si apoi imi apar niste sageti si nu stiu cum sa trec mai departeangryangry

Răspuns Câştigător
| ionutzz1994 a răspuns:

Acolo trebuie sa apesi pe numerele din partea dreapta a tastaturei(num lock)sageata dreapta va fi 4, sageata in sus va fi 8, sageata in os va fi 2 si in stanga 4. Sper ca iti va fi de folos. Funda?

| aditzu03 a răspuns (pentru ionutzz1994):

Eu fac cum trebui acolo dar nu-mi merge cica oponnent 2000 si ceva si eu de-a bea 100si ceva

| Tudor_Maria_1996 a răspuns (pentru ionutzz1994):

Si nu merge, eu am incercat de multe oro in acelasi timp si nu merge

| danielaspiridon a răspuns (pentru ionutzz1994):

Si cum se face o misiune in Gta Vice City? Ca nu mergee sad

66 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Trebuie sa apesi pe acele sageti. Cand o sageata se afla in acel cerculet, imediat trebuie sa apesi sageata respectiva. Daca tie ti se pare acea misiune grea, si esti abia la inceput. Nu stiu daca o sa reusesti vreodata sa termini acest joc, nu mai zic de intreaga serie!

| Tudor_Maria_1996 a răspuns (pentru anotherchild):

Dar cum pot sa trec de plaja, pentru ca si acolo este greu si vin prea repede sagetiile!

| ktalin2k a răspuns:

Cumva e cea cu dansu nu mai stiu ex numele trebuie sa folosesti sagetile din dreapta sau cele din dreapta cu numere aceal cu 8 sageanta pe ala trebuie sa le folosesti funa

| Multiburatino a răspuns:

Uite si tu ca multa lume stie cum de tu nu sti? nu citesti ce iti zic aia? nu sti engleza?

| Iulia69 a răspuns:

Simplu, te uiti pe youtube cum au facut altii;)
http://bit.ly/aBHdgJ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema am ajuns in al doilea oras si pe harta imi mai apare doar un w si daca intru sa fac misiunea scrie ca nu sunt pregatit pentru a incepe isiunea ce trebuie sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caro e fgreu de la murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am descarcat salvarea pentru gta san andreas si nu mai am misiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la misiunea aia si nu pot so trec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ramas cu o misiune pe mapa si nu stiu cum trebuie sa intru in ea
nu imida vae nici cu masina nisi fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog imi spune cineva cum trec de misiunea cu plaja trebuie sa danses ce trebuie sa fac

| Tudor_Maria_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da trebuie sa dansezi pe ritmul sagetiilor dar tot acelea din dreapta ca si la masina aceea;

| Cristi_Antonio_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa dansezi faci un concurs de inot pana in orasul SAN FIERO si ajungi la niste biciclete mergi cu ele si ca sa treci misiunea trebuie sa ai jocul GTA SAN ANDREAS misionat
adica cu toate misiunile facute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am ajuns la misiunea monster si acolo e pe timp cursa imi da cineva o parola sa bag nitro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E FOARTE SIMPLU ...trebuie sa apesi pe sagetile din dreapta unde sunt numerele. iti arata stanga apesi 4 iti arata dreapta apesi 6 si etc iar in acest timp cat apesi pe 4 apasa si pe space si restul e placerehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar ai o parola care sa bage nitro ada si tot eu sunt 5432box

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ajuns la 89 la stowaway si trebuie sa distrug avionul dar nu pot sa intru in el baga prea mare viteza cum trebuie sa apas pe up incet sau rapid ca nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A daca joaca cineva suffering imi spune cum se instaleaza ca il am format iso ca l-am instalant si dupa aia intru in joc simi apare protect sistem si de acolo nu stiu sal instalez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti si mie ce jocuri horror ati jucat eu am jucat land of dead si sufferin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa mie imi mere in rluare la alea naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la cj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dansezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super simplu da debea acolo esti? eu deja l-am ter de 4 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ma poti ajuta
cred ca stiu cum pe 8 6 2 4 si o sa iti apara si in colturi si aperis 48amundoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica la cesar vialpando acolo am ajuns si eu dar nu pot s-o fac dar apasa pe 2 si pe sageti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa apesi sageata pe care to arata la cercul din mijloc, asa faci la toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa trec de misiunea las vegas unde trebuie sa recrutezi 2 oameni la mine nu erge sa ai urc an masina ma puteti ajuta ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa apesi sagetile corespunzatoare exact cand sunt in mijlocul cercului si sa faci mai multe puncte decat adversarul, si trebuie sa fii forte calm daca vrei sa termini jocul sa poti fi liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie mai intai de toate sa ai bine setat vehicle control iar de abia apoi poti face bine misiunea. Eu am facut-o de 15 ori ca sa-mi iasa. daca mai ai intrebari la gta s a putem vb pe mes.ID meu este calin.radar

| AlexisZLS a răspuns:

Schimba controalele.Asa am facut eu si am reusit-o

| MRmariusica a răspuns:

De pe 4, 6, 8, 2 controlezi. Exemplu:
daca sageata iti arata in dreapta apesi pe 6 adica butonul din dreapta.Iar cand sageata ajunge in mijlocul cercului acela tu faci pe o tasta. Adica daca e in sus tu faci pe 8 care inseamna sus.Dar...nu cifrele de sus si cele din dreapta.