| lollitha a întrebat:

Cum fac misiuni la gta san andreas
am ajuns la misiunea cu masina unde trebuie sa faci masina frumoasa si apoi imi apar niste sageti si nu stiu cum sa trec mai departeangryangry

Răspuns Câştigător
| ionutzz1994 a răspuns:

Acolo trebuie sa apesi pe numerele din partea dreapta a tastaturei(num lock)sageata dreapta va fi 4, sageata in sus va fi 8, sageata in os va fi 2 si in stanga 4. Sper ca iti va fi de folos. Funda?

61 răspunsuri:
| Dragutzul_Viorel_1989 a răspuns:

Sal am si eu o problema ma poate ajuta cineva cum sa fac misiunea din gtea san-andreas misiunea unde trebui sa dansez cu masina ce trebui sa fac ma poate ajuta cineva