| lollitha a întrebat:

Cum fac misiuni la gta san andreas
am ajuns la misiunea cu masina unde trebuie sa faci masina frumoasa si apoi imi apar niste sageti si nu stiu cum sa trec mai departeangryangry

Răspuns Câştigător
| ionutzz1994 a răspuns:

Acolo trebuie sa apesi pe numerele din partea dreapta a tastaturei(num lock)sageata dreapta va fi 4, sageata in sus va fi 8, sageata in os va fi 2 si in stanga 4. Sper ca iti va fi de folos. Funda?

66 răspunsuri:
| AgentKiller22 a răspuns:

Lasate de GTA SA e prea tare pentru tine rolling on the floor e cea mai pff misiune

| monocont3 a răspuns:

Daca nu reusesti sa treci intri pe http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas si acolo apar mai multe nume de misiuni dai pe una sa o descarce dezarhivezi ala si dupa aia te duci la tine in ce in documennt and seting numele si dupa aia my document si dai pe gta san andreas user fill acolo sunt si salvarile facute de tine si pozele facute cu camera foto in joc sa pozele cu sniperu daca are la galerii acolo bagi ala din archiva chind iuntri pe joc amare salvarea si joci succes da si mie vot plizz :

| Mariusel16 a răspuns:

Hei am o problema la misiunea cu plaja de trebuie sa dansez si imi arata sagesile alea ce trebuie sa fac?

| Mariusel16 a răspuns:

Hei uite acum am trecut de misiunea cu plaja trebuie sa apesi sagesile cand intra in cerc casa faci scoru 2500 daca faci atata castigi misiunea cum tima spus apas sagesile cand sunt in cerc

| Mariusel16 a răspuns:

Hei eu am trecut de misiunea cu plaja uite cum trebuie sa faci trebuie sa apesi y ca sa dansezi si dupa aia iti apar niste sagesi cand vine in cerc o sageata tu apesi corespunazator cu ea trebuie sa faci csoru 2500 daca il faci vei reuzi

| Mariusel16 a răspuns:

Hei eu am trecut de misiunea cu plaja uite cum trebuie sa faci apesi y si atuncea trebuie sa dansezi si trebuie sa apesi sagesile cand sunt in cerc si trebuie sa faci scoru 2500 casa reusesti incearca de multe ori si oo sati reusesca la fel cum mia mersi si mie

| Mariusel16 a răspuns:

Nu pot trece de misiunea cu batrnu de trebuie sa fur sneacasauri 5 din astea dar am scurt timp misiunea de la R cu batranul

| Mariusel16 a răspuns:

Va rog vine cineva la mine acasa casa ma treaca de misiuni stau la blocu anele valeni de munte etaj 4 apartament 14

| Mariusel16 a răspuns:

Nu pot trece de misiunea cu de trebuie sa-mi formez o grupa nu stiu exact cum se numeste misiunea sol sepulcnul trebuie sa-mi formez o grupa dar nu stiu pe ce trebuie sa apas casa formez o grupa am incercat toate butoanele

| Mariusel16 a răspuns:

Va rog imi spune cineva cum sa trec de misiunea snail trail ca trebuie sa iau un snaipar si dupa aia sa ma duc undeva cu de trebuie sa urmaresc trenu si dupa aia iese ala din tren si nu trebuie sa ma vada si ala cheama taxiul si dupa aia trebuie sa ma iau dupa el dar pemeu pierd ce naiba de 2 zila ma anerveaza

| Mariusel16 a răspuns:

Nflxdkg

| Mariusel16 a răspuns:

Haideti bai nici unu nu stie cum sa fac la misiunea snail trail

| Mariusel16 a răspuns:

Hei da ai o parola de viteza

| Mariusel16 a răspuns:

Hei am trecut de misiunea cu monster de mult acum sunt la misiunea 70se numeste learning to fly cu avionu de trebuie sa trec prin cercuri si e greu te rog vi la mine acasa valeni de munte blocu anele etaj 4 apartament 14

| Mariusel16 a răspuns:

Hei gat am aterminat gta san andreas ultima misiunea a fost end of the line de trebuia sal aomor pe politistul ala a fost super tare

| MariusBurca a răspuns:

Este simplu dupa ce iti faci masina frumoasa te duci la aia unde cu sagetile si fi atenta.Tre sa dansezi cu masina de ci asa merge.
Dreapta 6
Stanga 4
Jos 2
Sus 8
Sper ca ai priceput nu e greu eu i-am facut capatul jocului.
Vorbesc despre cifrele din dreapta sagetilor de la tastatura.

| MariusBurca a răspuns:

Dupa ce iti faci masina frumoasa te duci la aia unde cu sagetile si fi atenta.Tre sa dansezi cu masina de ci asa merge.
Dreapta 6
Stanga 4
Jos 2
Sus 8
Sper ca ai priceput nu e greu eu i-am facut capatul jocului.
Vorbesc despre cifrele din dreapta sagetilor de la tastatura.

| Mare_Andrei_1984 a răspuns:

Acolo e cea mai simpla misiune :3
Nu cred ca ai cum sa nu stii dar sa iti explic:
SUS:apesi tasta [8]
JOS:apesi tasta [2]
STANGA:apesi tasta [4]
DREAPTA:apesi tasta [6]
Dupa cum vezi acolo trebuie sa misti ce sageti trebuie

| TeoMatei5 a răspuns:

Pai cum ar fi sagetile doar ca folasosti numerele din dreapta adica (8, 4,6, 2)

| rivaldo900 a răspuns:

E simplude pe tastele 4, 6, 2, 8 parca

| rivaldo900 a răspuns:

Ma ajuta si pe mine cineva va rog mult am o problema tot in gta san andreas este vorba despre misiunea learning to fly este la a 3 proba acea in care zbori cu avionu dar se lasa in jos si nu o poti lua cerculetele rosii ma ajuta cineva?

| cristivicol a răspuns:

Ce pierdere de vreme sa stai si sa treci misii eu stiu cum sa treceti gta intr-o ora n-o sa va explic cum sa faceti dar intrati pe siteul acesta:http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Denis_Orlando_Popa_1980 a răspuns:

Cu fac misiune su sweet ca el se bga an masina si raman cu doi pe dinafar si trebuie sa apas g so h

| Fabius_Stancioni_1998 a răspuns:

Buna am ajuns la misiunea monster si colo imi arata sa o fac in 6:30 si nu pot ma poate cineva sa ma ajte sa o trec?

| Fabius_Stancioni_1998 a răspuns:

Pai te misti de p numerele din dreapta, cand ajunge sageata in cerc apesi p numarul care trebuie. de ex sag. stanga cand e in cerc apesi p 4.

| slibo a răspuns:

Ca sa faci misiunea lui Woozie(W pe harta) trebuie sa ai lung capacity la maxim. Frate cititi ce spun ca sa va dati seama.Ca nu este grea Engleza

| bogdanbunu a răspuns:

Trebuie sa apesi pe butoanele din dreapta care arata in fata apesi pe 2 in spate 8 in dreapta 6 in stanga 5

| Fronea_Fronea_Corina_1974 a răspuns:

Stiti cum se pe laptop ca pe calculator stiu ziceti-mi si mie plz (dau funda)

| Diaconescu_Robert_1980 a răspuns:

Hei am gta san andreas de 2-3 ani si am 10 ani eu dar nu am trecut pentru ca nu am nr pe partea dreapta!

| Tilinca_Marius_1975 a răspuns:

Buna,ma poate ajuta cineva la misiunea cesar viaplando de la Unity Station?