| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Cum fac sa am mai multi prieteni pe Barn Buddy ca sa-mi iau caine?!

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Intri pe fiecare profil al celor care joaca barn buddy si sus in bara iti apare linkul respectivului profil, de ex.:

http://www.hi5.com/friend/p123456789--nume--html

Din link copiezi numarul: 123456789 fara litera p

Incarci linkul de mai jos intr-o noua pagina web, iar dupa "r":" copiati numarul de mai sus "

http://www.hi5.com/......pCanvas.do

apoi Enter... astepti sa se incarce jocul, si ai inca un prieten in plus :)

Anunta-ma daca totu-i ok si se adauga prieteni
Trebuie sa ii ai la priteni pe cei pe care ii adaugi ca vecini.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi mult men...winking mergebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

| cris_9409 a răspuns:

Poti sa intrii pe adauga mai multi prieteni si aleage oricare si pune click pe trimite invitatii...iti va aparea eroare un link pe care sa il trmiti prietenilor si daca intra pe el ii ai direct la prietenibig grin