| YTBDrawingBase a întrebat:

Cum fac sa dorm bine? de 1 luna nu am dormit calumea si ma doare capu, da nu pot sa dorm sa ma odihnesc, dorm la 22:00 si ma scol la 5:30(scoala). nu stiu ces fac.sadziua nu am somn [nu fumez nu beau],[16 ani] HELP

Răspuns Câştigător
| crackiswack a răspuns:

Bea lapte cald cu 2 linguri mici de miere.

1 răspuns:
| florinell a răspuns:

In fiecare seara inainte de culcare bea un pahar de lapte, deoarece laptele te va relaxa, si vei putea dormii mai bine, iar ziua nu te stresa foarte mult, deoarece stresul duce la insomnie! funda?