| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa sterg niste mesaje de pe facebook? Primul raspuns detaliat de la care sa inteleg primeste funta happy

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Buna.
Intri la mesaje [acolo unde sunt notificari, cereri de prietenie ]. Dupa dai vezi toate mesajele. [mai jos]. Dupa selectezi persoana [ cea la care vrei sa stergi mesajele ]. Si dupa, in dreapta, un pic mai sus, langa numele prietenului [ in dreapta numelui prietenului scrie mesaj nou si Actiuni.
Dai click pe Actiuni si dupa click pe Sterge conversatia.
Sa ma anunti daca ai reusit! happy

| Denysutza27 a răspuns (pentru AlleSss):

Da-mi adresa ta de facebook sa te adaug la prieteni big grin

| AlleSss a răspuns (pentru Denysutza27):

Ti.am trimis un mesaj! happy

| Denysutza27 a răspuns (pentru AlleSss):

Gata am gasit....multumesc mult :*

| AlleSss a răspuns (pentru Denysutza27):

Nu ai pentru ce happy. Mulțumesc și eu pentru fundă și sper că ai înțeles. Dacă mai ai ceva neclar, nu ezita să mă întrebi. Îmi trimiți un mesaj, ceva!