| Crissssssss a întrebat:

Cum il cheama pe animalul vostru de companie? Ati putea sa imi dati cateva nume de animale de companie? Fundita celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

In caz ca nu te-ai hotarat, alege de aici:http://www.animale.ro/nume-de-caini

http://www.petz.ro/animale-de-casa/fun/nume-de-animale.php

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cainii mei se numesc Suzi si Pichi, iar pe pisica o cheama Madonna big grin

| Geo17 a răspuns (pentru pwp):

Iar pe motanul eu, Michael Jackson! rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))

| pwp a răspuns (pentru Geo17):

Hahahaha laughing Mda...stiu ca esti ironica...
Madona a aparut mai intai ca intrchipare a Maicii Domnului. Dar mai are si sens de ''mironosita'' Iar pisica mea e lingusitoare(ca toate pisicile) si de aceea i-am dat numele acesta.Mai foloseste si tu DEX-ul!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Am un porcusor de guineea la care i-am pus numele ''Sobi'' :X.

| AlinnutSsa a răspuns:

Buna!
Depinde de sex si de care animal.
Eu am 2 pisici, iar numele lor sunt foarte ciudate.
Aricel [ este mai micut si mai delicat]
si Grasunel [mai blanos si mananca mult]
Succes

| Geo17 a răspuns:

Gigi becali, il stric gigi! caine pitbull
Hercules, caine ciobanesc german

sugestii pentru tine
albu
negru
bmw
audi
mercedes-benz
labus
mm stoica rolling on the floor)))))))))
etc...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pur si simplu, animalutul o sa te inspire! Mai asteapta, nu te grabi. Gaseste-i o "poreclă" drăgălașă, care i se potriveste. Va veni de la sine, crede-mă!

| BlackFuneral a răspuns:

laughing) am o pisica si prima data i-am spus Lucifer dar cand a auzit mama a innebunitlaughing) si acum il cheama Tomitza

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Am o broasca ţestoasă pe care o cheamă Bubu.

| Numb a răspuns:

Mitzu tongue un motanhee hee