| M4RK a întrebat:

Cum imi fac cont pe youtube? daca imi fac trebuie si cont pe google? este gratiut?

Răspuns Câştigător
| mikey a răspuns:

Da este gratuit ...incearca sa dai un comentariu la un filmulet si apoi vezi ca zice ca sa-ti faci cont si iti faci ca scrie acolo toate ...cred ca stii ca sa complectezi.happy

muta baftahappy

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cand vine vorba de creat conturi oriunde este gratuit.

| M4RK explică:

Ms de rapunsuri

| asko a răspuns:

Https://www.google.com/......NewAccount

pe youtube intri cu dateke din google, ambele sunt free

| amaadina a răspuns:

Daca ai cont pe yahoo, e bun si contul de yahoo... nu e obligatoriu sa fi pe google. (Contul pe youtube, google, yahoo, msn etc sunt gratuite.)winking

| Instinkt a răspuns:

Contu pe google e gratuit fa-ti mai intai cont pe google si apoi cu contul de google poti sa intri usor si pe youtube pentru ca youtube si google iti dau voie sa folosesti contul google la ambele

| mikey a răspuns:

Mshappy...de funditatongue

| paul0013 a răspuns:

Mai intai fa-ti un cont de gmail...este complet gratuit si dupa aia ai acces la cont pe youtube, poti sa-ti faci blog site sau la serviciul i google...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http//:www.baientdorel.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult de sfaturi ca nici eu nu am stiut sa-mi fac cont sg.big grinbig grin pup all

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa cred asa ar trebui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot incerc da nu`ma lasa la codu cela de numar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici euhappy
dar as vrea niste fete care stiu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://iustinl.blogspot.com/ pentru a face bani pe net.

| csmnpreda a răspuns:

Da sti chestia este ca si eu vreau sa fac cont pe youtube si nu stiu dc nu merge cred ca trebuie sa ai si pe google

| ralucutzaa a răspuns:

Este gratiuit.
dar eu mi-am facut mai intai blog pe blogspot.com
apoi mi-am facut cont pe youtube.
e simplu.
multa bafta!happyhappyhappy
paaaaa!