| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma etichetez? Ce inseamna? La un concurs! FundA!

3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Adica sa iti pui numele. happy Nu stiu exact cum sa iti explic, spre exemplu, eticheta de pe haine are numele firmei laughing

| MusicIsLife a răspuns:

Banuiesc ca pe facebook, nu?
Trebuie sa te etichetezi ca sa stie a cui este poza si care este profilul tau.
Ca sa te etichetezi trebuie sa mergi in partea de jos a pozei, acolo scrie "Eticheteaza fotografia"; trebuie sa dai click pe acel buton si apoi sa dai clic pe poza acolo unde vrei sa apara eticheta.
Succes:*