| T3uu a întrebat:

am o intrebare despre facebook:
am participat la un concurs si am pus poza pe peretele acelei comunitati si admina ei a pus-o intr-un album
problema este ca mi-a spus sa ma etichetez si e o problema pentru ca mie nu imi apare butonul de tag imi spuneti si mie va rog unde este sau cum sa ma etichetez?

1 răspuns:
| KentLieTequila a răspuns:

Cel care ti-a spus-o nu s-a uitat de pe alt facebook account daca merge. Nu merge pentru ca daca ar merge toata lumea s-ar eticheta asa nu se poate.happySau daca pagina a ales profilul actualizarilor si au actualizat ca oricine are voie inseamna ca Ori Facebookul tau are o problema de setari. Ori nu este comatibil
Funda?