| DanyEl_3199 a întrebat:

Cum pot curata praful dintre tastele tastaturii? FUNDA!

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu un aspirator dat la minim, eu asa am procedat. Succes si numai bine!

| Cretaker a răspuns:

Sufla in tastatura ca in lumanari

| Loly a răspuns:

Eu imi curat tastatura cu aspiratorul.Serios! Lasi doar furtunul si cand bagi in priza dai pe deasupra tastaturii si se curata chiar foarte bine. Pup. :*

| gabitza_6878 a răspuns:

Eu o intorc si dau cu palma in ea laughing
iese de acolo mancare cat pentru 20 de gandaci laughing)

| CARMENCITA a răspuns:

Cand calculatorul este oprit iei un bat de chibrit il infasori cu vata si-l inmoi putin in spirt, il storci sa nu curga si stergi.Sau cu betisoare pentru sters urechile sau infasori vata pe o agrafa(cele pentru coc).

| pacalici a răspuns:

Ma mai bine ia betisoare de urechi

| Simona a răspuns:

Cand curat tastatura scot butoanele

| Ramona_5995 a răspuns:

Bună.
Eu iau aspiratorul frumuşel aşa, îl pornesc, dau la minim, şi într. un minuţel, maxim două sau trei, tastatura mea arata foarte bine.
Baftă multă.

| Smile_3473 a răspuns:

Poti sa scoti tastele. Sau poti sa incerci cu un pamatuf pentru praf care poate sa patrunda si intre taste.

| cosmin2221 a răspuns:

Cu un servetel tu alegi cum sa fie ori umed ori normal dar servetelul sa il faci aproape ca un bat

| luckyman_4740 a răspuns:

Mergi la un magazin de specialitate si acolo vei gasi niste tuburi cu aer comprimat special pentru curatat tastatura. o zi buna

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Scot toate tastele si imi notez pe ceva exact ordinea pentru ca sunt mai zapacita si uit repedelaughingApoi curat tot cu un penson si pun butoanele inpoi.Nu da cu ceva umed ca nu se impaca bine cu elecrticitatealaughingDoar nu ai balauri acolo, nu?laughingSucces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un pamatuf, apoi dai cu o carpa moale pe tastatura sa iei praful care a iesit si s-a pus pe taste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu: scot tastele big grin

| cuore a răspuns:

Cu spirt.

| MihaiKJL a răspuns:

Un pamatuf. cureti praful si nu strici nimic.

| doareu_7085 a răspuns:

Cu un betisor de urechi cu spirt smug eu asta folosesc smug tongue funda:d