| NoName131 a întrebat:

Cum pot rezolva problema numita "semnal demodulat" la unele programe RDS. Mentionez ca detin un televizor marca Samsung smart hub.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Semnalul demodulat probabil doar pe ieşire euroscart. Avantajul unui semnal digital va lipsi, dar poţi folosi pentru a urmării programele respective intrarea analog euroscart ( la o calitate ceva mai modestă ).

| 123pwp a răspuns (pentru Arthur):

Ma, ala te a întrebat cum dnm sa nu ti mai apara "semnal demodulat"

| Slobodan_Nikolic_1969 a răspuns:

Semnal demodat pe tv Smart Samsung