| andy14 a întrebat:

Sal TPU am abonament la rds de televiziune si unele programe nu-mi merg cum ar fi superone, cnn si mai multe imi spune semnal demodulat pot sa fac sa mearga toate programele online? funda!

6 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Sigur intra in abonament aceste canale

| andy14 explică (pentru CodreanuC):

Eu din cate stiu da as putea sa le deblochez online?

| Diurpaneus a răspuns:

Tu ai pachetul de baza, sa vezi si alte programe trebuie sa platesti.Canalele TV din categoria Extraoptiuni se adauga la pachetul de baza si sunt tarifate separat:
HBO - 8 lei, Cinemax - 7 lei, MaxPak (HBO, HBO Comedy si Cinemax) - 10 lei, SuperOne - 1 leu.

| andy14 explică (pentru Diurpaneus):

Ok si pot sa le iau online sau trebuie sa ma duc la un punct rds-rcs?

| Diurpaneus a răspuns (pentru andy14):

Nu am reusit on line, trebuie sa-ti faci cont si vezi de poti accesa online serviciile pe care le vrei

| andy14 explică (pentru Diurpaneus):

Am cont si nu gasesc nicaieri sa pot sa-mi cumpar canalele