| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Cum pot sa fac bani pe stardoll plsz...helphee hee

5 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai acolo la cels ala trebuie sa votezi la album, scenarii, suita si pe urma la inca doua la haine ceva de genul asta si la modele si pe urma ai 5 d or 1sd poti pastra din aia 4 restul iti expira pana la o anumita ora fundita daca ti-am fost de ajutor?

| Tiffany89 a răspuns:

Sunt ceva jocuri, daca faci un anumit scor primesti max. 5sd.Sau poti plati cu telefonul sau cu cardul.Si daca esti superstar poti sa vinzi haine sau lucruri.

| Nik a răspuns:

Intreabai pe aia de pe stardoll

| Serendipity17 a răspuns:

Deci, dai la account si sunt acolo,, catwalk,,,, vote for covergirl,, si tot asa/// trebuie sa indeplinesti cerintele de acolo. adica, dai o nota unei alte fete de pe stardoll, vizitezi albumul cuiva si ii dai nota, te duci la scenary si dai nota, si la catwalk si vote for the best. dai click pe ele happy

sper ca ai inteleshappy

app daca vrei contul meu pe stardoll e ssecnirppink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci bani daca iti activezi id-ul si apare la msg dai click pe ambele linkuri si timp de ol una va trebui sa votezi covergirl best album besk scenery cea mai buna haina si la Catwalk pentru astea tote iti da 5 dolari