| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Cum pot sa fac si eu adblok ca sa blochez reclamele cand accesez site-ul imi arata ca trebuie sa dau la gratuit dupa cateva secunde imi apare sunteti sigur ca vreti sa salvati adblock pentru ca acesta va poate accesa toate datele de pe site-urile web. Cum sa fac?

3 răspunsuri:
| Andrei_Adrian_1992 a răspuns:

Ca sa instalezi adblock si folosesti mozilla firefox faci in felul urmator: ctrl+shift+A => extension => la search extension scrii "adblock" (enter) => install, restart firefox si gata

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru Andrei_Adrian_1992):

Firar nu am mozila eu flosesc google chrome.

| Andrei_Adrian_1992 a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Pentru google chrome, intrii in setari => extensii => descarcati mai multe extensii => la cautare scrii addblock (apesi enter) => click pe GRATUIT si gata big grin