| Derii12 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat de la mine din clasa sa ma placa?

4 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Sa nu te dai mare pe langa el, cum a zis Aura fii tu insati, date pe langa el si vezi ce zice, poate si lui ii place de tine dar nu are curajul sa-ti spuna:p, daca va veti placea sa fiiti fericiti, fii u insati,. BAFta:*

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Stii ca se spune ca dragoste cu sila nu se poate! dar in general lucrurile vin de la sine, nu trebuie sa fortezi nota pentru ca de multe ori incercand sa pari ceva ce tie ti se pare ca l-ar atrage mai mult il poti indeparta.succes.funda?

| monica2000 a răspuns:

Trebuie sa stii ce ii place. Daca tu ii cunosti un prieten foarte apropiat, sa il intrebi. Succes.

| AuraPop a răspuns:

Sa fii tu insati, sa nu afisezi comportament gen telenovele...
Daca el chiar nu te place, nu prea sunt sanse sa-l faci sa te placa...