| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fur la barn buddy cu caine dar in afara cu chestia aia sa schimb data la calculator...nu mai mere. spuneti-mi alta metoda daca stiti dau fundita la cel mai bun rasp si la care mere

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Bunahappy E destul de simplu. Trebuie sa apesi de mai multe ori pe butonul TAB de la tastatura, pana ce un patrta galben ti se pune pe FERMELE PRIETENILOR care e acolo langa lista cu prieteni, in stanga. Cand ti s pune patratul dai ENTER si selectezi cateii, dar nu dai ok, furi asa. Vezi sa aranjezi ferma prietenului de la care sa furi in asa fel incat sa nu se nimereasca fereastra aia cu catelul pe plante. Sper sa reusesti. Zbye:*

4 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Daca vrei sa furi de la cei care au mancare la caine:
Intri la ferma celui de la care vrei sa furi.
Apesi Tab.
Si iti apare un patratel galben
Cu patratelul ala te duci pana la "Friends farm" ( scrie in stanga monitorului in fata vecinilor)
Dai enter, apoi ii pitesti cainele si nu dai nici ok nici X.
Iei manusa de furat si furi!
Succes!

| AlexAlex2010 a răspuns:

Trbe sa astepti sa i se termie mancarea la caini. ( o sa apara ceva cu care poti sa-i mituiesti)! fundita plzzz!

| AlexAlex2010 a răspuns:

Si mai e o metoda: Dai TAB si ascunzi cainele! Pana ajungi la Frind's Farm! Si dai enter! Dai click pe caine si nu dai OK furi asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apesi tasta tab pana iti apare un patrat galben si il muti e sageti pana ajunge patratul in dreptul unde scrie fermele prietenilor dai enter si dupa aia dai clik pe caine saudaca are casa, etc pe culturi dai si pe ele sa nu apesi,, x,, sau,, ok,, dupa ce le-ai ascuns. bafta la furat