| FreeAndWild a întrebat:

Stiti ca era la barn buddy chestia cu tab ca sa furi dar acum nu mai merge mai stiti cum pot face in afara de metoda asta (sa fur la barn buddy)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu vroiam sa fur si nu mi-a mai mers :-l si nici faza cu o zi inainte. dar totusi am vazut la un vecin mai pe seara dupa ce nu a mai mers ca avea o planta abia crescuta si aparea acolo 11 furate. nu inteles crying stie cineva cum se mai poate fura?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.ieri seara am reusit sa fur iar acum nu mai imi apare dreptunghiul galben acolo la fermele prietenilorsad